مراقبت از پوست

127 مدل
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Aloha smooth 15ml

- Aloha smooth bronzing cocktail - حجم : 15 ml - برنزه کننده قهوه ای، همراه با نرم کننده - مناسب جهت انواع پوست - ترکیبی از ویتامین های (A،C،D) - گرفته شده از پرتقال، لیمو و اکسید نیشکر، تسریع در رنگ پذیری پوست و آبرسانی از طریق عصاره کوکتل میوه ای نارگیل، پاپایا، آناناس و گیلاس

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Aloha fruity 15ml

- Aloha fruity bronzing cocktail - حجم : 15 ml - برنزه کننده قهوه ای، همراه با نرم کننده - مناسب جهت انواع پوست - ترکیبی از ویتامین های (A،C،D) - گرفته شده از پرتقال، لیمو و اکسید نیشکر، تسریع در رنگ پذیری پوست و آبرسانی از طریق عصاره کوکتل میوه ای نارگیل، پاپایا، آناناس و گیلاس

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Fruity funatic 15ml

- حجم : 15 ml - لوسیون تیره کننده از برنزر جهت بوجود آمدن یک رنگ تیره برنزه بی نظیر و یک دست روی پوست شما در حین افزایش تیره شدن آنی تشکیل شده است. - بکار گیری نوآوری و ابداع تکنولوژی برنزه کننده Brown جهت بدست آوردن یک رنگ تیره دائم و یکنواخت. - آلوورا، پوست شما را با رطوبت کافی تغذیه می کند که این به عنوان یک اصل مهم در داشتن یک رنگ تیره دائمی و عمیق به شمار می آید. - ملانین، باعث ارتقاء افزایش فوری رنگ برنزه و تیره شدن پوست شما می شود. - ویتامین های مکمل (اضافی)، گروه ویتامین های فعال مجموعه UV هستند که از ساختار زیر سطحی پوست شما در برابر رادیکال آزاد محافظت می کنند و در نتیجه پوست در حالت ارتجاعی خودش باقی می ماند.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Pimp up 15ml

- Hawaiiana Moccaciato Pimp Up 10X Very Dark Bronzer - حجم : 15 ml - آرزوی داشتن یک رنگ برنزه ای رویائی هاوائی اشکالی ندارد. - حلقه های گل هاوایانا معروف به " گردن بند گلی " به آن دسته از افرادی که دوست دارند رنگ برنزه رویایی بهشتی را بدست آورند خیر مقدم می گوید. - ترکیبات انتخاب شده خاص از عصاره های زنجبیل، پاپایا، گیووا، خرمالوی ژاپنی، انبه و میوه های اعلاء که شامل مقادیر فراوانی از ویتامین های زیبا کننده است را شامل می شوند و با برنزه کننده اساسی و تیره کننده های جدید هماهنگی دارند. - دارای قدرت اثربخشی خاصی می شوند که بتوانند رنگ برنزه ای بسیار عالی را به ارمغان آورند. - عصاره های نیشکر هاوائین ادغام شده با عصاره های استثنائی کوکتل خوش رنگ گرفته شده از فندق و گردو از قبیل کولا، گردوی آمریکائی، فندق خاص، ماگادایا، به نرم شدن پوست آن کمک می کند.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Coco me 15ml

- COCONUT BRONZING SOLARIUM MILK XTRADARK - حجم : 15 ml - لوسیون شیر برنزه کننده سولاریوم نارگیل بسیار تیره - لوسیون شیر برنزه کننده سولاریوم نارگیل بسیار تیره جهت داشتن یک رنگ برنزه تیره به سبک سواحل کاربین با بکار گیری برنزر ( تیره کننده ). - شیر نارگیل ، اکسیر زیبایی از سواحل جزایر کاربین که به پوست شما اهمیت می دهد و همچنین رنگ برنزه تیره شما را جذاب تر می کند. - کره شیا (Shea)، در خالص ترین نوعش از پوست شما مراقبت می کند، پوست شما را نرم نگه داشته و به آن درخششی بی نظیر می دهد. - به علت وجود 3 برابر ملانین مرحله تیره تر شدن در مقایسه با برنزه – تیره شدن عادی 3 برابر افزایش می یابد. - آلوورا، پوست شما را با رطوبت مناسب تغذیه می کند که بعنوان اصلی مهم برای داشتن رنگی تیره تر و دائمی تر بشمار می آید. - ویتامین های A,C,E ترکیبی مطلوب حاوی از آنتی اکسیدان های با ارزش است که از پوست شما در برابر نگرانی حاصله از اکسیدان ها محافظت می نماید و از پدید آمدن چین و چروک ها و خطوط ریز پوست جلوگیری می کند.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Super black 15ml

- حجم : 15 ml - برنزه کننده بسیار تیره - ترکیبی از کره شیا، کافئین، گردو و انواع ویتامین ها - برنزر (تیره کننده)، بکار گیری نوآوری و ابداع تکنولوژی برنزه کننده Brown جهت بدست آوردن یک رنگ تیره دائم و یکنواخت می باشد - آلوورا، پوست شما را با رطوبت کافی تغذیه می کند که این به عنوان یک اصل مهم در داشتن یک رنگ تیره دائمی و عمیق به شمار می آید. - ملانین، باعث ارتقاء افزایش فوری رنگ برنزه و تیره شدن پوست شما می شود. - ویتامین های مکمل (اضافی)، گروه ویتامین های فعال مجموعه UV هستند که از ساختار زیر سطحی پوست شما در برابر رادیکال آزاد محافظت می کنند و در نتیجه پوست در حالت ارتجاعی خودش باقی می ماند.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Waikiki wave 15ml

- Hawaiiana Waikiki Wave Golden Ultra Dark Bronzer - حجم : 15 ml - رنگ درخشنده ای را که شبیه رنگ موج سواران کنار سواحل مشهور وای کی کی جزایر هاوائی است را بدست آورید. - مراقبتی ویژه و خاص را برای تجربه کردن شورانگیز برنزه شدن تجربه کنید. - از فرمولاسیون مراقبتی هاوایانا بسیار متشکریم که ترکیباتی را از عصاره های استثنائی میوه ها از قبیل نیشکر هاوائی دارا می باشد و هم چنین با استفاده از محصولات مراقبت های پوستی اختصاصی با کره مغزی کاپوکا، آلوورای آبرسان و کره بافه های فندق، گردو مغذی و با استفاده از فرمولی که برای بدست آوردن رنگ برنزه طلایی هاوائی که قابل مقایسه با هیچ نوع دیگر از برنزه کننده ها نمی باشد.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Mango me 15ml

- MANGO BRONZING SOLARIUM MILK XTRADARK - حجم : 15 ml - لوسیون شیر برنزه کننده سولاریوم انبه بسیار تیره - لوسیون شیر انبه، پوست شما را احیاء سازی می کند و به بازسازی پوست سرعت می بخشد. - میزان ملانین سه برابر موجود، تیره تر شدن آنی را مبنی بر عامل 3 برابر شدن در مقایسه با رنگ تیره برنزه عادی و معمولی افزایش می دهد. - عصاره پاپایا، پوست شما را با مواد معدنی و ویتامین های با ارزش برای بدست آوردن یک رنگ تیره برنزه یکنواخت و دائمی تغذیه می کند. - آلوورا، پوست شما را با رطوبت متناسب تغذیه و تامین می کند که این اصلی مهم در داشتن رنگ برنزه تیره تر و دائمی تر به شمار می آید. - ویتامین های A,C,E، ترکیبی مطلوب از آنتی اکسیدان های با ارزش است که از پوست شما در برابر نگرانی حاصله از اکسیدان ها محافظت می نماید و از پدید آمدن چین و چروک ها و خطوط ریز زودرس در پوست جلوگیری می نماید.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Tinted black 15ml

- حجم : 15 ml - یک رنگ قهوه ای استثنائی و زیبا را تجربه کنید . - ترکیب برنزه اسرار آمیز Tinted شامل عوامل برنزه شدن مانند کاکائو و Tiger grass می باشد که برنزه طولانی مدت و فوق العاده پدید می آورد. - این محصول ترکیبی از عصاره های عنبه هندی و آلو ورا می باشد که به پوست شما ظاهری با رنگ قهوه ای تیره منحصر به فرد ارائه می دهد.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Bad boy bronzing 15ml

- حجم : 15 ml - برنزه کننده سیلیکونی بسیار بسیار قوی شامل برنزه کننده ای بسیار استثنائی به علاوه کاربرد تکنولوژی های پیشرفته برنزه کننده می باشد که شامل جدیدترین پدیده های علمی نیز می باشد و به طور خاصی به پوست شما رنگ برنزه روز به روز دائمی و مقاوم ارائه می دهد. - از عصاره های خاص Centella asiatica بیشتر از 3000 سال در طب سنتی استفاده شده است. - این گیاه باعث مقاومت فیبر ها در پوست شده و به طور شایانی بر ضد پیری های زودرس پوست عمل می کند.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Lady flash 15ml

- حجم : 15 ml - برنزر قوی سیلیکونی درخشان تهیه شده از روغن بادام و توت گوجی بری. - lady flash power bronzer شامل مقداری از کارامل تعدیل شده با ویژگی های خاص و یک برنزر (تیره کننده) خاص سیلیکونی جهت یک رنگ برنزه براق و سالم می باشد. - توت گوجی بری با تاثیرات فوق العاده در واقع به عنوان یک راز و رمز نهفته در سرزمین دور از کشور چین در علم داروسازی سنتی به عنوان کمک کننده و مصون کننده شناخته شده است. - با تلفیقی از روغن بادام با ارزش. - این ترکیب دارای تاثیری مفید و خاص نیز می باشد و در این شرایط قدرت و توانائی پوست را برای نگه داشتن یک رنگ برنزه طبیعی و دائم افزایش می دهد.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Lovely Lolita 5ml

- Lovely Lolita Face Couture - حجم : 5 ml - برنزه عالی و سالم برای پوست شما و به طور خاص و استثنائی برای قسمت های گردن و صورت شما تهیه شده است. - لولیتای دوست داشتنی از رنگ های گوناگون برنزه با عناصر مراقبتی از پوست ترکیب شده است. کرم – ژل بسیار لطیف و نرم با عنصرهای رنگ های برنزه خاص از قبیل تایروسینز ( Tyrosines ) و فرمول استثنائی ملانین که به شما رنگ برنزه یکسان اعطاء می کند. - به طور خاصی با وجود ترکیبات الاستین دریایی، پوست شما را کاملاٌ مرطوب میکند و شما را پر انرژی و جوان نگه می دارد. - جهت حفاطت و نگه داری حس جوانی در پوست شما، عناصر ضد پیری زودرس کل صورت شما را محکم و سفت نگه می دارد و دراین ترکیبات ادغام شده با تایروسین و عناصر ملانین به طور استثنائی موجب زیبایی خاصی می شود، حتی در رنگ پوست شما. - هیالورونن گرانبهای آمیخته با یک مجموعه استثنائی الاستین باعث می شوند تا رنگ پوست شما به زیبایی بدرخشد. کرم–ژل بسیار لطیف و نرم و مجموعه ویتامین های کمیاب مانند ویتامین های A, C , E را دارا می باشد که در این فرمول مراقبتی از پوست نهفته اند، از تمام صورت شما حفاظت نموده و یک زمینه رنگ قهوه ای – طلائی زیبا را ارائه می دهد. - لولیتا به مفهوم فرهنگ زیبا سازی ( زیبایی ) به شمار میرود، یک محصول بی نظیر و لوکس که به پوست شما چهره ای جوان و پوستی دلپذیر اعطاء می کند.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Choco me 10ml

- CHOCO ME XTRA BLACK - حجم : 10 ml - سری کلاسیک تر مشکی - کاکائو برنزینگ سولاریوم باتر cacao bronzing solarium butter یکی از غنی ترین نوع برنزه کننده ای است که یک رنگ برنزه دائمی و پوستی ابریشمی با وجود یک برنزر (تیره کننده) را به شما ارائه می دهد. - کاکائو به علت قدرت خاص برنزه کننده و خواص نرم کننده اش که در برنزه کننده باتر سولاریوم بکار برده شده است بسیار معروف است. - به علت وجود 3 برابر ملانین ، پروسه تیره تر – برنزه تر شدن در مقایسه با پروسه تیره – برنزه شدن در حالت عادی 3 برابر افزایش می یابد. - کره شیا (Shea) در خالص ترین نوعش از پوست شما مراقبت می کند، پوست شما را نرم نگه داشته و به آن درخششی بی نطیر می دهد. - آلوورا پوست شما را با رطوبت متناسب تغذیه و تامین میکند که خود عامل اصلی برای نگه داشتن رنگ دائمی بشمار می آید. - ویتامین های A,C,E ترکیبی مطلوب حاوی آنتی اکسیدانت های با ارزش است که از پوست شما در برابر نگرانی حاصله از اکسیدانتها محافظت می نماید و از پدید آمدن چین و چروک و خطوط ریز پوست جلوگیری می کند.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Coco choco me 15ml

- COCO CHOCO ME XTRA SUPER DARK - حجم : 15 ml - شیر برنزه کننده نارگیل و شکلات بسیار تیره – ترکیبی از آلوورا و ملانین جهت رطوبت پوست و داشتن رنگی تیره و ماندگارتر.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده پا Tannymax Tres jolie 15ml

- Tres Jolie Brilliant Legs Bronzer - حجم : 15 ml - برنزه کننده قهوه ای تیره مخصوص پا با اثر ضد پیری Procell - دارای ترکیبی از کارنیتین و کافئین جهت یک دست شدن رنگ پوست که به سرعت جذب پوست می شود - بدون هیچ اثر چربی

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Dark coconut truffle 15ml

- Dark Coconut Truffle Factor 5 Bronzing - حجم : 15 ml - نرم کننده و تسریع کننده قهوه ای تیره شکلاتی - ترکیبی ازروغن دانه آفتابگردان، روغن گردو، کره شیا و عصاره نارگیل و کارامل

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Brownie 15ml

- I Love My Brownie Factor 3 Bronzing Lotion - حجم : 15 ml - نرم کننده و برنزه کننده قهوه ای کاکائویی جهت پوست های متوسط درجه 3 -ترکیبی ازکاکائو، کره شیا، روغن گردو و روغن دانه آفتابگردان

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Melon rainbow 15ml

- حجم : 15 ml - لوسیون لاغری و نرم کننده و برنزه کننده قهوه ای - ترکیبی از کره شیا، کافئین، تایروسین و عصاره هندوانه، آناناس و زردآلو

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Simply wonderful 15ml

- Simply Wonderful Factor 4 Bronzing Lotion - حجم : 15 ml - برنزه کننده قهوه ای، گردویی براق - ترکیبی ازکره شیا، روغن گردو و عصاره انواع میوه ها

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Sunshine reggae 15ml

- حجم : 15 ml - لوسیون برنزه کننده و نرم کننده - ترکیبی ازتایروسین جهت تسریع در فرآیند برنزاسیون - همراه با عصاره آناناس،زردآلو و برگ گیاه باربادنسیس

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Coco me hot 15ml

- COCONUT BRONZING SOLARIUM MILK HOT XTRADARK - حجم : 15 ml - لوسیون شیر برنزه کننده سولاریوم نارگیل، بسیار گرم و تیره است که رنگی به سبک سواحل کاربین با بکارگیری برنزر (تیره کننده)، یک اثر بخشی ملایم را دارد.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Chicks on speed 15ml

- حجم : 15 ml - یک برنزه دلپذیر و فوق العاده، همانطور که شما می خواهید! - این لوسیون ترکیبی از Cola nitida، کارامل و عصاره حنا می باشد، که یک رنگ برنزه قهوه ای طلائی فوق العاده برای پوست شما به ارمغان می آورد. - ویتامین های فعال UV که از پوست شما در برابر رادیکال های آزاد محافظت میکند. عامل برنزه دانه شاهدانه طلائی باعث تشدید برنزه تیره آنی می شود.

تخفیف ویژه
پیشنهاد ویژه
لوسیون برنزه کننده Tannymax Centurio 15ml

- حجم : ml 15 - دنیایی از محصولات برنزه مردانه را کشف کنید - برای یک سفر فوق العاده به کهکشان برنزه دیدنی آماده شوید. - عصاره های قوی Sophora Japonica، ویتامین E ،A ،Macadamia و Cupuacu ترکیب شده با فرمولاسیون 100 XXX توربو، رنگی عمیق ارائه می دهد. - ترکیبی از عصاره های Grapefruit ،Noni و Sea buckthorn که به پوست شما رنگ قهوه ای عمیق و زیبا همانند ستاره های بین کهکشانی را ارائه می دهد.

تخفیف ویژه

127 مدل مراقبت از پوست

راهنمای خرید و استفاده از مراقبت از پوست

جدیدترین مراقبت از پوست

پربازدیدترین مراقبت از پوست

حراج مراقبت از پوست

8 79 0
upfooter
تردمیل دوچرخه ثابت و الپتیکال رشته های ورزشی لوازم بدنسازی
ترازو ماساژور زیبایی تجهیزات پزشکی باشگاهی
Top